محل تبلیغات شما

پکینگ نسوز از پرکاربرد ترین نخ های نسوز آب بندی به حساب می آیند که در انواع صنایع جهت آب بندی مورد استفاده قرار میگیرد .

پکینگ نسوز چیست ؟

پکینگ های نسوز ساختارهای طناب مانندی هستند که با ظاهری بافته شده برای افزایش استحکام مکانیکی، دور یک شفت پیچیده میشود. هدف از استفاده از پکینگ نسوز آبی بندی در صنایع، میتوان به جلوگیری از هدر رفت انرژی  به عنوان یک عایق حرارتی خوب، عایق بندی قطعات، آب بندی به منظور افزایش طول عمر قطعات اشاره کرد. در واقع اکثر تجهیزات چرخشی در صنایع برای جلوگیری از فرسوده شدن نیاز به پکینگ های آب بندی  دارند.

از دیگر مزایای پکینگ آب بندی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

سطح اصطکاکی شفت های دوار در طول زمان از بین میرود، که این موضوع منجر به افزایش نشت می شود بنابراین استفاده از پکینگ منجر به بهبود میشود .

اصطکاک شفتها به گونه ای است که منجر به گرم شدن آنها میشود که نیاز مند خنک سازی با استفاده از جریان آب  میباشد که استفاده از پکینگ نسوز مانع از ورود آب به قطعات میشود.  همچنین این پکینگ ها با مقاومت فشاری خوبی که دارند جلوی فشارهای وارد شده به قطعات را میگیرند . 

پکینگ نسوز با توجه به جنسشان انواع مختلفی دارند که به موجب آن در صنایع مختلف مورد استفاده قرار میگیرند .

توضیحات کامل مقاله  پکینگ نسوز را در وب سایت رسمی نسوز صنعت پارس مطالعه کنید.

 


نسوز پارس پکینگ ,بندی ,آب ,استفاده ,میشود ,نسوز ,آب بندی ,پکینگ نسوز ,استفاده قرار ,مورد استفاده ,استفاده از پکینگمنبع

برزنت نسوز

پکینگ نسوز

پکینگ آب بندی

پکینگ آب بندی آب شور

پکینگ آب بندی گرافیت

نخ نسوز چیست

پکینگ آب بندی تفلون گرافیت آرامید

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
چیک دانلود|دانلود رمان|دانلود رمان جدید خنده معرفی کالا فروشگاهی پخش پارکت ارزان قیمت ارزان کده خدمات نقاشی ساختمان با کیفیت یونولیت استاندارد Sweetheart پروژه وان پرتال پروژه و مقالات ترجمه شده ISI کاغذ دیواری سفارشی